Całość nie zajmie więcej niż 30 minut.
Składniki:
-czekolada
-orzechy: pistacje, nerkowce, migdały, włoskie, ziemne
-suszone owoce
Przygotować blachę z wyłożonym papierem do pieczenia.
Czekoladę rozpuścić w kąpieli wodnej, przelać na blachę, ozdobić orzechami, suszonymi owocami (możecie oczywiście czymś innym). Wstawić do lodówki na 20 minut.
Po tym czasie wyjąć pokroić nożem na mniejsze kawałki i ładnie zapakować lub wyłożyć na talerzyk.
Smacznego !













